BAL KARNAWAŁOWY W NIEPUBLICZNYM PRZEDSZKOLU „STONOGA” W KOSTRZYNIE NAD ODRĄ

Bal karnawałowy to wydarzenie niezwykle wyczekiwane przez przedszkolaków. Jest to dzień, który dostarcza dzieciom wiele radości, atrakcji
i przeżyć. Tak też było w ubiegły piątek w Niepublicznym Przedszkolu „Stonoga”. Od samego rana do przedszkola przychodziły dzieci przebrane za bohaterów bajek oraz za rozmaite zwierzęta. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, strażaków, żyrafy, lwy i wiele innych postaci. Pomysłowość dzieci i rodziców w przygotowaniu kostiumów była ogromna. Udekorowane sale wprowadzały dzieci w radosny nastrój oraz zachęcały do wesołej zabawy. We wszystkich salach można było usłyszeć wesołą muzykę. Dużą atrakcją dla dzieci były tańce z balonami, zabawy z chustą animacyjną, tory przeszkód, w których przedszkolaki chętnie brały udział.
W grupach odbyły się także pokazy mody, gdzie każde dziecko mogło zaprezentować swój strój. Po tańcach na dzieci czekał słodki poczęstunek. Przedszkolaki poprzez zabawę rozwijały umiejętność współdziałania w grupie. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

 

 

Dodaj komentarz