Gabinet Rehabilitacji

Jest pewne miejsce w naszym Szpitalu, gdzie nie używa się leków czy skalpela by poprawić Państwa stan zdrowia. Gdzie walka z bólem i wszelkimi dysfunkcjami narządu ruchu odbywa się z użyciem naturalnych metod i bezpiecznych zabiegów fizykalnych.

To nasz Gabinet Rehabilitacji, który oferuje Państwu możliwość korzystania z kompleksowej rehabilitacji narządu ruchu, chorób neurologicznych, reumatycznych i ortopedycznych. Posiadamy pełną bazę zabiegową z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii i masażu leczniczego dla dorosłych i dzieci.

Możliwość wykorzystania nowoczesnego sprzętu oraz doświadczenia i umiejętności manualnych naszych fizjoterapeutów pozwoliło na stworzenie w Dębnie miejsca do indywidualnej
i skutecznej rehabilitacji. Wykwalifikowany zespół fizjoterapeutów dobiera zabiegi i rodzaj terapii w sposób bezpieczny i oparty na medycznych wskazaniach w zależności od Państwa aktualnego stanu zdrowia i wystepujących chorób.

Świadczymy usługi komercyjne w oparciu o przeciwbólowe zabiegi fizykoterapeutyczne z zakresu: fali uderzeniowej, krioterapii, laseroterapii, ultradźwięków, światłolecznictwa, hydroterapii, elektroterapii, diatermii i pola magnetycznego.

Prowadzimy ćwiczenia lecznicze poprawiające sprawność mięśni, stawów i kręgosłupa. Isotną częścią naszej pracy jest masaż leczniczy oraz terapie tkanek miękkich wykonywane ze szczególną starannością. Wykonujemy również zabiegi masaży mechanicznych przeciwbólowych i przeciwobrzękowych.

Nasz Gabinet Rehabilitacji cieszy się dobrą opinią wśród naszych stałych Pacjentów i ich Rodzin. Jesteśmy usatysfakcjonowani, że możemy przyczynić się naszą pracą do poprawy jakości życia wielu osób. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów stwarzamy mozliwość korzystania ze stałych pakietów promocyjnych, rabatów i karnetów prezentowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oprócz bólu, dysfuncji, choroby czy dokumentacji medycznej prosimy zabrać ze sobą uśmiech. Braki w kwestii zdrowia uzupełnimy na miejscu.

 

 

 

 

Pracujemy pon.- pt. w godz. 7.00. -17.00. oraz wszystkie soboty po wcześniejszej rejestracji.

Szczegółowe informacje i rejestracja: 885 390 490 lub 95 760 20 63-65 wew. 8

Zapraszamy!

Gabinet Rehabilitacji Szpital w Dębnie im Św. Matki Teresy z Kalkuty Sp. z o.o.

ul Kościuszki 58 74-400 Dębno budynek B, parter.

 

Dodaj komentarz