Turniej w Ośnie Lubuskim

III Turniej Piłki Siatkowej Pań o puchar Burmistrza Ośna Lubuskiego

Witnickie siatkarki po zaciętej walce zajęły III miejsce w III Turnieju Piłki Siatkowej Pań o puchar Burmistrza Ośna Lubuskiego. W tym roku nie udało się przywieźć pucharu Burmistrza Ośna. Puchar ten zdobyła najlepsza w tym dniu drużyna DO GARÓW Sulęcin. Przed ostatnim meczem ZSK Witnica – DO GARÓW Sulęcin było jeszcze wszystko możliwe. W tym meczu miał nastąpić podział miejsc na podium. Zwycięstwo 2:0 dawało szansę zajęcia pierwszego miejsca. Decydowałyby punkty zdobyte w setach. Strata seta niestety już plasowała nasza drużynę na III miejscu. Pierwszego seta witniczanki wygrały dość pewnie. W drugim secie przegrały minimalną możliwą przewagą. A mogło być tak pięknie. W tym momencie podium zostało rozdzielono. Pozostało tylko rozegranie dla formalności tiebreaka.

Po turnieju trener powiedział, że drużyna nie zawiodła. W tym dniu rywalki miały po prostu lepszy dzień.