Zgrupowanie finalistek Miss Polski Nastolatek

Od 18 czerwca w Kozienicach trwa zgrupowanie finalistek Miss Polski Nastolatek i półfinalistek Miss Polski 2015. W śród 72 uczestniczek zgrupowania przebywa 6 reprezentantek Wielkopolski. W gronie nastolatek jest Klaudia Konieczna I Wicemiss Wielkopolski Nastolatek 2015, natomiast w gronie półfinalistek znajdują się Klaudia Strojwąs (Miss Polski Wielkopolski 2015), Dominika Dunder (I Wicemiss Polski Wielkopolski 2015), Paulina Mikołajczak, Aleksandra Olszewska i Andżelika Krzykacz (wszystkie zielona karta).
 
W najbliższy piątek 26 czerwca w kozienickim amfiteatrze odbędzie się finał Miss Polski Nastolatek (retransmisja w niedziele 28 czerwca o godzinie 13:30 w TV4) z udziałem Klaudii Koniecznej. Czy Klaudia powtórzy ubiegłoroczny sukces Wiktorii Klupś która zdobyła tytuł II Wicemiss Polski Nastolatek 2014, a może uda jej się zdobyć najcenniejszy z tytułów i przejąć koronę od ustępującej Blanki Tichoruk Miss Polski Nastolatek 2014?
 
Natomiast w sobotę 27 czerwca w tym samym miejscu odbędzie się półfinał Miss Polski 2015. Tego dnia poznamy 24 finalistki Miss Polski, które w grudniu powalczą o koronę najpiękniejszej Polki. Ile naszych reprezentantek znajdzie się w uroczystej gali finałowej w grudniu? Czy w śród nich będzie przyszła Miss Polski? Na część z tych pytań odpowiedź poznamy o godzinie 21:00 w najbliższą sobotę - transmisja live na TV4.

Dodaj komentarz