Wygrana Spartana Sosny

23 kolejka  za naszym zespołem! W samo południe podjęliśmy na swoim terenie Pogoń Krzeszyce i udało się zwyciężyć 3:2 (2:0). Goście przysnęli na początku spotkania, co wykorzystaliśmy bezlitośnie. W 10 minucie spotkania błąd bramkarza wykorzystał Rafał Sandurski, czym otworzył wynik. Drugą bramkę zdobyliśmy kilka minut później. Tomek Paszkowski uderzył zza pola karnego i nie dał szans bramkarzowi. Po tych dwóch ciosach Pogoń ruszyła do ataków, dwoili się i troili, ale nie mogli znaleźć drogi do bramki Spartana, której strzegł wracający po kontuzji Janek Żyrów. Ratowaliśmy się jak mogliśmy, mieliśmy sporo szczęścia, raz uratowała nas poprzeczka. Taki wynik udało się dowieźć do przerwy. Niestety zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy goście zdobyli bramkę po dobrym prostopadłym zagraniu. Ataki gości nie ustawały, jednak nie były tak groźne jak w pierwszej połowie. Dobrą zmianę dał Maciek Sowała, który przyczynił się do zdobycia trzeciego gola dla naszego zespołu. Oddał strzał, który obronił bramkarz gości, jednak był już bezradny wobec dobitki Tomka Paszkowskiego. Na 10 minut przed końcem meczu tracimy drugiego gola po sporym zamieszaniu w naszym polu karnym, które udało się wykorzystać zawodnikowi przyjezdnych. Korzystny wynik udało się dowieźć do końca. Cieszymy się z dobrej postawy i wierzymy, że tak będzie do końca sezonu rozgrywkowego.

W składzie Spartana wystąpili: Jan Żyrów, Dawid Pawlicki, Jakub Drogosz, Kamil Kołodziejczyk, Dawid Przygoda, Tomek Paszkowski, Damian Karbowiak, Rafał Sandurski, Michał Góralczyk, Patryk Walaszczyk, Maciej Sowała, Krzysztof Błaszczyk, Przemysław Dudkiewicz. Trenerem Spartana Sosny jest Ryszard Serczyk -również grający w zespole.