STRZELAJ BRAMKI DLA MIKOŁAJA

STRZELAJ BRAMKI DLA MIKOŁAJA

 

W ramach cyklu imprez przygotowanych przez Miejski Dom Kultury, z okazji „Majowego Weekendu”, dla mieszkańców Miasta i Gminy Witnica rozgrywany był Turniej STRZELAJ BRAMKI DLA MIKOŁAJA.

Impreza połączyła wspaniałą zabawę przy pięknej pogodzie ze szczytnym celem, jakim jest pomoc innym. Cały dochód z tego turnieju został przeznaczony na operację dla małego Mikołaja. W zbieranie pieniędzy do puszek zaangażowała się przewodnicząca Rady Miejskiej w Witnicy, Agnieszka Pundyk i Vice przewodnicząca Danuta Szybińska-Juszczuk.

W turnieju tym udział wzięło 9 drużyn. Drużyn o ciekawych nazwach i mieszanych składach. A oto końcowa klasyfikacja turnieju:

  1. 1. Sosny
  2. 2. Anioły
  3. 3. Czar PGR-ów
  4. 4. Pyrzany
  5. 5. Białcz
  6. 6. Witnica Metal
  7. 7. Smerfy
  8. 8. Światowa Siódemka
  9. 9. MM

Wyłoniono także najlepszego strzelca, został nim Dawid Przygoda (Sosny) – 8 strzelonych bramek i najlepszego bramkarza - Jan Żyrów (Sosny), nie wpuścił ani jednej bramki.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a trzy najlepsze otrzymały dodatkowo puchary. Zwycięzca jeszcze zainkasował nagrodę ufundowaną przez witnicki browar w postaci beczki piwa. Najlepszy strzelec i bramkarz również otrzymali puchary.

Na koniec zaproszono wszystkich do pamiątkowego zdjęcia.

 

RyM

Dodaj komentarz