Felgi na wiosnę

Kostrzyńska hurtownia felg alumi­niowych wprowadza wraz z nadcho­dzącym sezonem wiosennym kil­kadziesiąt nowych modeli obręczy. Znana już dobrze, na polskim rynku felg, marka Carbonado chce sprostać wymaganiom wciąż rosnącego grona swoich klientów, dlatego też na nad­chodzący sezon 2015 proponuje bar­dzo ciekawą kolekcję.

Firma Global Traders właściciel marki, stawia w tym sezonie na ekskluzywny wygląd Państwa samochodów. Więk­szość z proponowanych w tym sezo­nie felg posiada polerowane elementy, np. ranty bądź ramiona, co bardzo wzbogaca ich walory estetyczne oraz pozwala na uzyskanie niesamowitego efektu wizualnego w trakcie jazdy samochodu.

Choć kolorystyka nowej kolekcji opiera się na klasycznej czerni, srebrze i gra­ficie to różnorodność kształtu i usta­wienia ramion pozwoli każdemu na wybranie idealnego modelu dla siebie. W ofercie Firmy nie zabraknie również cieszących się dużą popularnością felg innych Producentów, głównie niemiec­kich i włoskich. Dużą popularnością cieszą się felgi takich firma jak: MAM, Keskin, Borbet, Advanti Racing, Oxxo, Autec, Alutec, Oxigin i wiele innych.

W związku ze zbliżającą się sezonową wymianą kół Global Traders zaprasza Państwa do swojego sklepu przy ulicy Wyszyńskiego 34b, gdzie będą mogli Państwo osobiście obejrzeć nową kolekcję felg jak również zapoznać się z bogatym asortymentem z dziedziny mocowania koła oraz wulkanizacji.

Teraz za okazaniem kodu, do końca miesiąca Maj, udzielamy 5 % rabatu na cały nasz asortyment.

Kod Rabatowy: R02KOS0315

Więcej informacji na stronie www.felgeo.pl lub bezpośrednio w siedzibie firmy.


 


 

Dodaj komentarz