Byłam zmęczona wiecznym „wyścigiem szczurów”

Czyli jak powstała i czym się zajmuje gorzowska Akademia Zmian Justyny Krajewskiej? Rozmawia Ryszard Waldun.

-Skąd pomysł na Akademię Zmian? Od kiedy funkcjonuje i komu pomagacie?

- Akademia Zmian powstała z myślą o osobach, którym zależy na autentycznym rozwoju osobistym, zarówno w kontekście prywatnym, jak i zawodowo-biznesowym. Po ponad 20 latach pracy na etacie, studiach z zarządzania i marketingu, niezliczonej ilości międzynarodowych szkoleń, pracy w korporacjach zarówno w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii, postanowiłam zmienić front i zacząć pozyskaną wiedzą się dzielić. Byłam zmęczona wiecznym „wyścigiem szczurów, no i postanowiłam mieć wpływ na zmiany mentalne Polaków. Niezaprzeczalnie jako kraj, naród, społeczeństwo jesteśmy w procesie zmian. Na przestrzeni lat wiele się już zmieniło, a my potrzebujemy nadążać za transformującymi realiami, radząc sobie w ciągłym biegu ze stresem, wyzwaniami i trudnościami dnia codziennego. Czasem, w tych tematach, potrzeba nam wsparcia, przysłowiowego „kopniaka” lub odkrycia pomysłu na siebie, czy na swój biznes. Istniejemy na rynku gorzowskim od przeszło 4 lat. Dla naszych klientów nieustannie się rozwijamy. Współpracujemy z organizacjami, osobami prywatnymi, administracją publiczną oraz z firmami z Gorzowa, Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, a często też z całego świata. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nas potrzebują i zapraszają.Spora część działań to także wolontariackie wspieranie kobiet po różnego typu przejściach, a także młodzieży szkolnej, której brak pewności siebie. Stąd też zrodził się projekt: https://patronite.pl/wybieram.zycie. Zachęcamy osoby prywatne i firmy do dołączenia do tej ważnej akcji! Jako Akademia Zmian jesteśmy otwarci, pomysłowi, solidni, kreatywni, ale przede wszystkim zorientowani na człowieka i jego realne potrzeby. Cechują nas empatia, aktywne słuchanie i elastyczne dopasowanie usługi do potrzeb. Tak naprawdę, nawet w firmie czy organizacji… finalnie najważniejszy jest człowiek.

- Na czym polega pomoc?

- Na działaniu! Pomagamy w budowaniu odporności psychicznej, podnoszeniu poczucia własnej wartości. Edukujemy, na temat tego, jak stawać się bardziej asertywnym człowiekiem, takim, który liczy się z innymi, ale także z samym sobą. Poprzez techniki oddechowe, relaksacyjne, mindfulness, medytację i podejście wellbeing uczymy, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, jego objawami i co czynić, aby przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu. Firmy i jednostki publiczne natomiast, znajdą u nas pomysł na wsparcie działań wewnętrznych, motywację swoich zespołów, a dyrektorzy i liderzy wartościowe podpowiedzi odnośnie do tego, jak zarządzać mądrze i iść w kierunku bycia liderem XXI wieku. Z odpowiedzialnością wspieramy innych w ich drodze do bardziej wartościowego życia, więc z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Świadczymy usługi:

* 1:1 - w postaci sesji rozwojowych, coachingowych czy też mentoringowych (on-line, telefoniczne, na żywo),

* sesje grupowe dla pracowników, liderów, kadry zarządzającej,

* ciekawe warsztaty otwarte i zamknięte,

* wspierające rozwój grupy mastermind,

* szkolenia rozwijające kompetencje miękkie, liderskie i społeczno-zespołowe,

* spotkania rozwojowe i gry terenowe.

Mamy szerokie doświadczenie międzynarodowe, nieustannie podnoszącą kompetencje kadrę, ale przede wszystkim orientację na naszych klientów i ich aktualne potrzeby. Pracujemy zarówno w języku polskim, jak i w języku angielskim. Stawiamy na jakość, a nie na ilość.

- Jak można się z panią skontaktować?

Najszybszą formą będzie kontakt poprzez stronę internetową www.justynakrajewska.pl, ale także poprzez email: hello@justynakrajewska.pl oraz telefonicznie, dzwoniąc na numer: 579832595.

Konsultacja nic nie kosztuje, za to pozwoli nam się lepiej poznać i określić sposób, w jaki my, jako firma, możemy pomóc. Jesteśmy też w mediach społecznościowych m.in. na Facebooku: https://www.facebook.com/akademiazmian.justynakrajewska/

Zapraszam do kontaktu.

 


 

Dodaj komentarz