ZAPRASZAJĄ PANIE NA BADANIA

W środę 23 lutego panie mogą się zarejestrować na na badania USG piersi w ramach Onkologicznego Białego Czwartku. Akcja jest dla kobiet poniżej 50 roku życia.
Onkologiczny Biały Czwartek w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. organizowany jest już po raz kolejny. Skierowany jest do pacjentek, które nigdy wcześniej nie były w poradni onkologicznej i nie ukończyły 50. roku życia.
Dodatkowa mammografia
W czwartek 24 lutego od 9.00 panie będą mogły skorzystać z USG piersi, a w razie potrzeby także z innych badań.
Wcześniej jednak trzeba się zarejestrować. Żeby to zrobić należy w środę zadzwonić do szpitalnego call center pod numer: 95 782 77 77(od 7.00 do 14.30).
W czwartek 24 lutego od 9.00 szpitalni specjaliści będą czekać na zarejestrowane panie w Poradni Chirurgii Onkologicznej w Ośrodku Radioterapii szpitala przy ul. Dekerta.
Onkologiczny Biały Czwartek organizowany jest w gorzowskiej lecznicy po raz kolejny.
Podczas styczniowej edycji specjaliści ze szpitala przebadali 60 kobiet. - U 15 rozszerzyliśmy diagnostykę o mammografię. Jedna z pacjentek miała podejrzenie nowotworu. U sześciu stwierdziliśmy włókniaki – informuje dr n. med. Piotr Plecka, onkolog kliniczny, chemioterapeuta.
Poprzednie Onkologiczne Białe Czwartki cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem pań. Dlatego przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona. Szpital akcję badania piersi stara się organizować systematycznie w każdy ostatni czwartek miesiąca.
Warto pamiętać też, że do poradni onkologicznej mnożna się zarejestrować w każdej chwili i nie potrzeba do tego skierowania od lekarza rodzinnego. Skierowanie nie jest też potrzebne paniom, które chcą się zapisać do poradni ginekologicznej. Z obu poradni specjaliści również mogą skierować na USG piersi lub inne potrzebne badania. Numer rejestracji do poradni: 95 782 77 77.
Info i foto/ szpitala w Gorzowie

Dodaj komentarz