III Memoriał Marcina Bąka

KOSTRZYN NAD ODRĄ 15.01. oraz 16.01. przyszłego roku MOSiR w Kostrzynie nad Odrą oraz UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą będą organizatorami turnieju tenisa stołowego, który z uwagi na pandemię koronawirusa już dwukrotnie zmienił datę. Przypomnijmy, że turniej będzie hołdem dla tragicznie zmarłego ś.p. Marcina Bąka - czołowego zawodnika m.in. kostrzyńskiej Warty, który swoje pierwsze kroki stawiał właśnie w Hali sportowej przy ul. Wojska Polskiego 6, gdzie odbędzie się rywalizacja. Zapraszamy - ruszyły zapisy!

Kostrzyński MOSiR był już dwukrotnie współorganizatorem Memoriału Marcina Bąka, który z roku na rok cieszył się coraz większym zainteresowaniem. - mówi Zygmunt Mendelski, dyrektor MOSiR w Kostrzynie nad Odrą - Trzeba podkreślić, że nie jest to „zwykły” turniej tenisa stołowego, ale wyraz hołdu oddanego przez nas dla śp. Marcina Bąka, który był wychowankiem, a zarazem zawodnikiem UKS Warty Kostrzyn nad Odrą. Wspólnie z tym kostrzyńskim klubem zdecydo waliśmy się więc właśnie na taką formę uczczenia Jego pamięci. Przypomnijmy w tym miejscu, że Marcin w swojej bogatej karierze reprezentował takie kluby jak Gorzovia Gorzów Wlkp., ZKS Drzonków i Pełcz Górki Noteckie, z którą wywalczył drużynowy medal w męskiej Superlidze. Był też multimedalistą Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych. Cześć Jego pamięci!

III Memoriał Marcina Bąka, wzorem lat ubiegłych, będzie dwudniowym turniejem, gdzie 15 stycznia zawodnicy będą rywalizować w swoich kat. wiekowych: • do lat 30 • 31-45 lat • 46-60 lat • powyżej 60 lat. 16 stycznia zmierzą się tenisiści w kategori OPEN, a więc nawet amatorzy będą mogli skrzyżować paletki z zawodowymi! Turniej ma charakter zamknięty i obowiązują zapisy, które już teraz przyjmuje Henryk Bąk (tel. 509 857 018 lub e-mail: ukswarta@poczta.fm) Dla uczestników Memoriału organizatorzy przygotowali pamiątkowe medale, a dla najlepszych okazałe puchary. Zawodnicy będą mieli zapewniony poczęstunek, w tym ciepły obiad. Zapraszamy - zapisz się już dziś!

Dodaj komentarz